B32776Z5506K000
Numer produktu DigiKey
495-B32776Z5506K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32776Z5506K000
Opis
CAP FILM 50UF 10% 600VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 µF Kondensatory warstwowe 600V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B32776Z5506K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,299" (42,00mm x 33,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,890" (48,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3.5 mOhms