B32776G4406K000
Numer produktu DigiKey
495-3956-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32776G4406K000
Opis
CAP FILM 40UF 450VDC RAD 4 LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 µF Kondensatory warstwowe 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B32776G4406K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,102" (42,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.3 mOhms