B32776G0206K000
Numer produktu DigiKey
495-3936-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32776G0206K000
Opis
CAP FILM 20UF 1.1KVDC RAD 4 LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B32776G0206K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,181" (42,00mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6 mOhms