B32774X8305K000
Numer produktu DigiKey
495-B32774X8305K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32774X8305K000
Opis
CAP FILM 3UF 10% 800VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 µF Kondensatory warstwowe 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32774X8305K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,433" (31,50mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24.8 mOhms