B32774X1505K000
Numer produktu DigiKey
495-B32774X1505K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32774X1505K000
Opis
CAP FILM 5UF 10% 1.2KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µF Kondensatory warstwowe 1200V (1,2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32774X1505K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,866" (31,50mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,437" (36,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1200V (1,2kV)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9.5 mOhms