B32774X0205K000
Numer produktu DigiKey
495-B32774X0205K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32774X0205K000
Opis
CAP FILM 2UF 10% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 µF Kondensatory warstwowe 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32774X0205K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,492" (31,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Długa żywotność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
26.3 mOhms