B32756G7156K000 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 495-B32756G7156K000-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | B32756G7156K000 |
Opis | CAP FILM 15UF 10% 550VDC RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µF Kondensatory warstwowe 275V 550V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32756G7156K000 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 4.5 mOhms |
Prod. | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 1,654" x 1,102" (42,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 1,673" (42,50mm) |
Tolerancja ±10% | Zakończenie Wtyki PC |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 275V | Rozstaw odprowadzeń 1,476" (37,50mm) |
Napięcie znamionowe - prąd stały 550V | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |