B32754C4305K000
Numer produktu DigiKey
495-77287-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32754C4305K000
Opis
CAP FILM 3UF 10% 800VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 µF Kondensatory warstwowe 400V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32754C4305K000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6.5 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,866" (31,50mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,437" (36,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V