B32718H9706K000
Numer produktu DigiKey
495-B32718H9706K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32718H9706K000
Opis
MKP DC FILTERING - 900VDC, 70UF
Szczegółowy opis
70 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,772" (57,50mm x 45,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,244" (57,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3 mOhms