B32718H5806K000
Numer produktu DigiKey
495-B32718H5806K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32718H5806K000
Opis
MKP DC FILTERING - 500VDC, 80UF
Szczegółowy opis
80 µF Kondensatory warstwowe 500V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,181" (57,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.1 mOhms