B32716H9206K000
Numer produktu DigiKey
495-B32716H9206K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32716H9206K000
Opis
MKP DC FILTERING - 900VDC, 20UF
Szczegółowy opis
20 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,102" (42,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.3 mOhms