B32714H5505K000
Numer produktu DigiKey
495-B32714H5505K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32714H5505K000
Opis
MKP DC FILTERING - 500VDC, 5UF 1
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µF Kondensatory warstwowe 500V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,433" (31,50mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V
Zastosowania
Motoryzacja
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10.8 mOhms