B32683A1153K000
Numer produktu DigiKey
495-7330-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32683A1153K000
Opis
CAP FILM 0.015UF 10% 1.6KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 500V 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32683A1153K000 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,335" (26,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)