B32683A0473K000
Numer produktu DigiKey
495-7327-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32683A0473K000
Opis
CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF Kondensatory warstwowe 400V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32683A0473K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,413" (26,50mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)