B32682A6223J000
Numer produktu DigiKey
495-7311-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32682A6223J000
Opis
CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 300V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32682A6223J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,276" (18,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V