B32672Z5154J289
Numer produktu DigiKey
B32672Z5154J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32672Z5154J289
Opis
CAP FILM 0.15UF 5% 520VDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.15 µF Kondensatory warstwowe 277V 520V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32672Z5154J289 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
277V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
520V