B32672Z4224K289
Numer produktu DigiKey
495-B32672Z4224K289CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B32672Z4224K289TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32672Z4224K289
Opis
CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 220V 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32672Z4224K289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V