B32672P6154K189
Numer produktu DigiKey
B32672P6154K189-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
B32672P6154K189
Opis
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.15 µF Kondensatory warstwowe 200V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32672P6154K189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V