B32672L8102J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 4 796
Arkusz danych
1000 pF Kondensatory warstwowe 700V 2000V (2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32672L8102J289
Numer produktu DigiKey
B32672L8102J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32672L8102J289
Opis
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32672L8102J289 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
2000V (2kV)