B32672L0103J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 3 546
Arkusz danych
10000 pF Kondensatory warstwowe 250V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32672L0103J289
Numer produktu DigiKey
B32672L0103J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32672L0103J289
Opis
CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32672L0103J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)