B32671Z6153J000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.015 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32671Z6153J000
Numer produktu DigiKey
495-B32671Z6153J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32671Z6153J000
Opis
CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32671Z6153J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Motoryzacja ; Korekcja współczynnika mocy (PFC)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V