B32671L9223J000
Numer produktu DigiKey
495-B32671L9223J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32671L9223J000
Opis
CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 250V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32671L9223J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,236" (13,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)