B32656A7474J000
Numer produktu DigiKey
B32656A7474J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32656A7474J000
Opis
CAP FILM 0.47UF 5% 1.25KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 500V 1250V (1,25kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32656A7474J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,654" x 0,709" (42,00mm x 18,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,280" (32,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka częstość impulsów, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
1250V (1,25kV)