B32653A6125J000
Numer produktu DigiKey
B32653A6125J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32653A6125J000
Opis
CAP FILM 1.2UF 5% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32653A6125J000 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,571" (26,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,161" (29,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V