B32653A0333J000
Numer produktu DigiKey
495-B32653A0333J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32653A0333J000
Opis
CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF Kondensatory warstwowe 250V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32653A0333J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka częstość impulsów, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)