B32652A6154J289
Numer produktu DigiKey
495-B32652A6154J289CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B32652A6154J289TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32652A6154J289
Opis
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.15 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32652A6154J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Motoryzacja; Łącznik prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka pulsacja, DV/DT; Ogranicznik
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V