B32652A4683J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 3 511
Arkusz danych
0.068 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32652A4683J289
Numer produktu DigiKey
B32652A4683J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32652A4683J289
Opis
CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32652A4683J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Zastosowania
Motoryzacja; Łącznik prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka pulsacja, DV/DT; Ogranicznik
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V