B32643H0104J000
Numer produktu DigiKey
495-B32643H0104J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32643H0104J000
Opis
0.10UF 5% 1000V MMKP BOXED
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 600V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,413" (26,50mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)