B32643B6104J000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla B32643B6104J000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32643B6104J000
Numer produktu DigiKey
495-B32643B6104J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32643B6104J000
Opis
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 400V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32643B6104J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V