B32642H8472J000
Numer produktu DigiKey
495-B32642H8472J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32642H8472J000
Opis
4.7NF 5% 2000V MMKP BOXED
Szczegółowy opis
4700 pF Kondensatory warstwowe 700V 2000V (2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V
Napięcie znamionowe - prąd stały
2000V (2kV)