B32642H1153J000
Numer produktu DigiKey
495-B32642H1153J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32642H1153J000
Opis
15NF 5% 1600V MMKP BOXED
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 650V 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
650V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)