B32642H0823J000
Numer produktu DigiKey
495-B32642H0823J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32642H0823J000
Opis
82NF 5% 1000V MMKP BOXED
Szczegółowy opis
0.082 µF Kondensatory warstwowe 600V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,433" (18,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)