B32641H6153J000
Numer produktu DigiKey
495-B32641H6153J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32641H6153J000
Opis
15NF 5% 630V MMKP BOXED
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 400V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,197" (13,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V