B32621A3223J000
Numer produktu DigiKey
495-1285-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32621A3223J000
Opis
CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 140V 250V Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32621A3223J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
140V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V