B32620A6153K000 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | B32620A6153K000-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | B32620A6153K000 |
Opis | CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.015 µF Kondensatory warstwowe 400V 630V Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32620A6153K000 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,406" x 0,236" (10,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,472" (12,00mm) |
Tolerancja ±10% | Zakończenie Wtyki PC |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 400V | Rozstaw odprowadzeń 0,295" (7,50mm) |
Napięcie znamionowe - prąd stały 630V | Zastosowania Wysokie impulsy, DV/DT |