B32620A4153K289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
Ilustracja dla B32620A4153K289 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32620A4153K289
Numer produktu DigiKey
B32620A4153K289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32620A4153K289
Opis
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32620A4153K289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,197" (10,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V