B32620A0222K000
Numer produktu DigiKey
495-2589-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32620A0222K000
Opis
CAP FILM 2200PF 10% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF Kondensatory warstwowe 500V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32620A0222K000 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,157" (10,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)