B32560J1334J289
Numer produktu DigiKey
B32560J1334J289-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32560J1334J289
Opis
CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC 2DIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach 2-DIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32560J1334J289 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,354" x 0,106" (9,00mm x 2,70mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,224" (5,70mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V