B32529C8102K000 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 495-4770-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | B32529C8102K000 |
Opis | CAP FILM 1000PF 10% 630VDC RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 pF Kondensatory warstwowe 400V 630V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32529C8102K000 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,256" (6,50mm) |
Tolerancja ±10% | Zakończenie Wtyki PC |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 400V | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Napięcie znamionowe - prąd stały 630V | Zastosowania Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych |