B32529C6153K189 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.015 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32529C6153K189
Numer produktu DigiKey
B32529C6153K189-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
B32529C6153K189
Opis
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32529C6153K189 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V
Prod.
Materiał dielektryczny
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V