B32529C3154J289 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | B32529C3154J289 |
Opis | CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.15 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32529C3154J289 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Seria | Obudowa / skrzynia |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Rozmiar / wymiar 0,295" x 0,197" (7,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Status części Aktywny | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,394" (10,00mm) |
Pojemność | Zakończenie Wtyki PC |
Tolerancja ±5% | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 160V | Zastosowania Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych |
Napięcie znamionowe - prąd stały 250V | Parametry znamionowe AEC-Q200 |