B32529C3153K189 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | B32529C3153K189 |
Opis | CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.015 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32529C3153K189 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,256" (6,50mm) |
Tolerancja ±10% | Zakończenie Wtyki PC |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 160V | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Napięcie znamionowe - prąd stały 250V | Zastosowania Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych |