B32529C1563J000
Numer produktu DigiKey
B32529C1563J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32529C1563J000
Opis
CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32529C1563J000 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V
Prod.
Materiał dielektryczny
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V