B32529C1222J189
Numer produktu DigiKey
495-5056-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-5056-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B32529C1222J189
Opis
CAP FILM 2200PF 5% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32529C1222J189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,098" (7,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V