B32523Q6105K000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 961
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 1 090
Cornell Dubilier Knowles
1 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32523Q6105K000
Numer produktu DigiKey
495-2455-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32523Q6105K000
Opis
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32523Q6105K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,413" (26,50mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V