B32523Q3474K000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
WIMA
WIMA
0.47 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32523Q3474K000
Numer produktu DigiKey
B32523Q3474K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32523Q3474K000
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32523Q3474K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V