B32522N6474K189
Numer produktu DigiKey
495-B32522N6474K189TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B32522N6474K189CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B32522N6474K189
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 200V 450V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32522N6474K189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V