B32522N6474J189
Numer produktu DigiKey
495-B32522N6474J189TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B32522N6474J189CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B32522N6474J189
Opis
CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 200V 450V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32522N6474J189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V