B32522N6224K189 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 2 058
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.22 µF Kondensatory warstwowe 200V 450V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32522N6224K189
Numer produktu DigiKey
B32522N6224K189-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
B32522N6224K189
Opis
CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32522N6224K189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V