B32522N6105K189 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 274
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF Kondensatory warstwowe 200V 450V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32522N6105K189
Numer produktu DigiKey
B32522N6105K189-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
B32522N6105K189
Opis
CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32522N6105K189 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,433" (18,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V